The Tower Assassin's Creed

Arcade
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 88.2 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Ketchapp
Mobil cihazınızda oynayabileceğiniz başarılı bir oyun ile karşı karşıyasınız.

Efsane oyunlar arasında yer alan Assassin's Creed oyununda yer alarak kahramanların başarı elde etmesi için onlara yardımcı ol. 

Kulelerin hakkından bir tek Assassin's Creed kahramanları gelebilir ve sizde onlara yardımcı olacak esas kahramanlar olmalısınız. Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden The Tower Assassin's Creed oyununu indirmelisiniz. Muhteşem bir oyun deneyimi yaşamak için oyunumuzu tercih etmelisiniz. 

Assassin's Creed macerasının serisinin devamı olarak karşımıza çıkan The Tower Assassin's Creed oyununda baş karakterlerden birini seçip oyuna dahil oluyorsunuz. Daha sonra oyuna başlıyor ve maceranın peşinden koşuyorsunuz. Gerçek zamanlı olarak oynadığınız The Tower Assassin's Creed oyununda kuleye tırmanıyor ve sizlere verilen görevleri  yerine getiriyorsunuz. 

Size verilen belli süre de kulelere verilen malzemeleri yerleştirerek ilerlemeye çalışıyorsunuz. Bu sebeple oyunumuzda hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Eşsiz bir maceraya şahit olduğunuz The Tower Assassin's Creed  oyunu ile kulelere kahramanlarınızın tırmanmasına izin verin ve oyunun devamında daha heyecanlı bölümlere geçmenin keyfini yaşayın. Mobil cihazınızda böyle muhteşem bir oyuna sahip olmak için The Tower Assassin's Creed oyununa sahip olun. 

 

The Tower Assassin's Creed indir
DİĞER SÜRÜMLER